Wazzup? Słownik slangu i potocznej angielszczyzny z Lexiconem na CD

Wazzup? Słownik slangu i potocznej angielszczyzny z Lexiconem na CD - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,43 MB
NAZWA PLIKU
Wazzup? Słownik slangu i potocznej angielszczyzny z Lexiconem na CD.pdf
ISBN
8629641724556

OPIS

Współczesna potoczna angielszczyzny oraz slang angielski rozwijają się bardzo dynamicznie i ulegają nieustannym zmianom, a dzięki telewizji, internetowi i innym mediom, szybko wchodzą do powszechnego użycia.Cechą charakterystyczną angielskich słów jest ich wieloznaczność, stąd oprócz swych podstawowych znaczeń wiele z nich posiada zazwyczaj kilka dodatkowych znaczeń w mowie potocznej i slangu.Na płycie CD znajduje się Lingea Lexicon 5 Uniwersalny słownik angielsko-polski i polsko-angielski, który zawiera około 60 000 haseł, liczne przykłady, związki frazeologiczne oraz tabele odmian. Umożliwia odsłuchanie prawidłowej wymowy, zawiera zarys gramatyki, słownik użytkownika i rozbudowany słownik tematyczny.Słownik zawiera:- 224 strony- 10 000 haseł głównych- slangowe i potoczne idiomy z przykładami użycia i tłumaczeniem na język polski- krótki słownik rymowanego slangu Cockney

Zobacz inne Encyklopedie i leksykony, najtańsze i najlepsze oferty, Książka Wazzup? Słownik slangu i potocznej angielszczyzny z Lexiconem na CD autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Wazzup? Słownik slangu i potocznej angielszczyzny z Lexiconem na CD.

Współczesna potoczna angielszczyzna oraz slang angielski rozwijają się bardzo dynamicznie i ulegają nieustannym zmianom, a dzięki telewizji, internetowi i innym mediom, szybko wchodzą do powszechnego użycia. Wazzup Słownik slangu i potocznej angielszczyzny z Lexiconem na CD. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Współczesna potoczna angielszczyzny oraz slang angielski rozwijają się bardzo dynamicznie i ulegają nieustannym zmianom, a dzięki telewizji, internetowi i innym mediom, s Wazzup? Słownik slangu i potocznej angielszczyzny z Lexiconem na CD Cechą charakterystyczną angielskich słów jest ich wieloznaczność, stąd oprócz swych podstawowych znaczeń wiele z nich posiada zazwyczaj kilka dodatkowych znaczeń w mowie potocznej i slangu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI