Trzy dziewczyny, trzy randki, trzy łóżka

Trzy dziewczyny, trzy randki, trzy łóżka - Ewa Rajter | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Rajter
WYMIAR
9,88 MB
NAZWA PLIKU
Trzy dziewczyny, trzy randki, trzy łóżka.pdf
ISBN
2304731785015

OPIS

Trzy przyjaciółki i ich perypetie miłosne w klimacie odważnej erotycznie i błyskotliwej komedii romantycznej.Bohaterki tej niegrzecznej powieści mieszkają w Warszawie, prowadzą niezależny i swobodny tryb życia i kierują się jedną zasadą: trzy noce i koniec romansu. Mężczyźni mają być źródłem przyjemności, a nie problemów. Poglądy bohaterek, żyjących we współczesnej Warszawie, bliskie są wielu kobietom, ale nie wszystkie jednak mamy odwagę wcielać je w życie. Sprawy jednak się skomplikują, gdy pojawi się facet. Ten jedyny facet.Spotkania, kluby, flirty i dużo babskich pogaduch. Jest tu oczywiście miłosna intryga w tle, kilka erotycznych przygód i gra o prawdziwą miłość. Idealny koktajl na podniecający wieczór...Ewa Rajter, gwiazda copywriterska agencji reklamowej od dawna ostrzyła pióro, aby opisać nocne życie swojego miasta. Jak mówi w jednym z wywiadów: "We współczesnym świecie mężczyźni nie budzą romantycznych uczuć. Ale są bardzo potrzebni. Jak poranna kawa czy wieczorny drink. Kobiety już nie wzdychają, tylko biorą sprawy w swoje ręce. Ten świat jest wart opisania dopóki rządzą nami namiętności".

Jest to z pewnością książka należąca do drugiej grupy. Jeśli chodzi o jej fabułę to być może jest nieco zawikłana, ale w efekcie przewidywalna.

2013 Wydawca : Warszawa : Wielka Litera ISBN : 9788364142093 Opis fizyczny : 301, [1] s. ; 21 cm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI