Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness

Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness - Ewa Chodakowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Chodakowska
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness.pdf
ISBN
2266647743733

OPIS

Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zmienić swój styl życia i zadbać o kondycję. To wyjątkowy przewodnik na drodze przemiany wewnętrznej i zewnętrznej oraz osiągnięcia wymarzonej sylwetki pod okiem najpopularniejszej polskiej trenerki.Autorka zachęca czytelników do aktywności fizycznej przez cały rok. Motywuje i pokazuje, jak osiągnąć w tym czasie założone sobie cele. Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness jest praktycznym narzędziem, które pozwala na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.Książka zawiera:- zestawy ćwiczeń na każdą partię ciała,- tabele planów treningowych i kontroli wyników,- liczne porady dietetyczne i motywacje na każdy miesiąc,- miejsca na notatki i na dokumentację swojej przemiany,- wskazówki dla osób ćwiczących,- kalendarz 2014/2015,- zdjęcia autorstwa Marleny Bielińskiej, znanej fotografki polskich i zagranicznych gwiazd.Ewa Chodakowska jest autorką bestsellera Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską, płyt DVD z treningami, aplikacji z ćwiczeniami oraz rekordzistką w największym ogólnopolskim treningu grupowym, a liczba jej fanów na Facebooku przekroczyła już pół miliona i wciąż rośnie!

Wykorzystaj w pełni ten czas! Twoje życie jest w Twoich rękach! Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rok z Ewą Chodakowską - Twój dziennik fitness recenzja Tak jak wspominałam już z samego rana odwiedziłam market Netto w moim mieście, aby zapolować na nowość wydawniczą Ewy Chodakowskiej oraz Lefterisa Kavoukisa (mąż Ewy), czyli Twój Dziennik Fitness. Rok z ewą chodakowską twój dziennik fitness wyd. 1 Ewa Chodakowska ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Nowa edycja bestsellera Rok z Ewą Chodakowską.

POWIĄZANE KSIĄŻKI