Powlekać rosnące

Powlekać rosnące - Joanna Mueller | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Mueller
WYMIAR
5,87 MB
NAZWA PLIKU
Powlekać rosnące.pdf
ISBN
9152977596845

OPIS

Głównym tematem „Powlekać rosnące” jest macierzyństwo. W drugiej książce krytycznoliterackiej Joannę Mueller ciekawi, dlaczego temat bycia matką jest wciąż marginalny w literaturze. Autorka sama żyjąc literaturą, stara się wpisać w nią to najważniejsze doświadczenie kobiety: „Muszę coś zrobić z tą ciążą. Muszę ją przeżyć, przetrzymać. Muszę ją przetrwać, utrwalić. A ona mnie musi przepisać”. Dlatego w książce wątki autobiograficzne splatają się harmonijnie z rozważaniami o literaturze.

Autorka sama żyjąc literaturą, stara się wpisać w nią to najważniejsze doświadczenie kobiety: „Muszę coś zrobić z tą ciążą. Powlekać rosnące (Joanna Mueller). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Powlekać rosnące.

W drugiej książce krytycznoliterackiej Joannę Mueller ciekawi, dlaczego temat bycia matką jest wciąż marginalny w literaturze. Autorka sama żyjąc literaturą, stara się wpisać w nią to najważniejsze doświadczenie kobiety:... Głównym tematem "Powlekać rosnące" jest macierzyństwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI