Niemiecki słowniczek

Niemiecki słowniczek - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,28 MB
NAZWA PLIKU
Niemiecki słowniczek.pdf
ISBN
2314290709911

OPIS

Niemiecki słowniczek zawiera najczęściej używane zwroty współczesnego języka niemieckiego, które pomogą w komunikacji i radzeniu sobie w wielu sytuacjach. Książka doskonale sprawdza się podczas podróży, nauki (zarówno w szkole, jak i na kursach językowych), a także w pracy.Niemiecko-polski i polsko-niemiecki słownik zawiera starannie dobrane hasła i tłumaczenia z języka literackiego oraz języka mówionego. Oprócz tłumaczenia w słowniku umieszczono praktyczne przykłady, liczne wyrażenia, wymowę oraz listę czasowników nieregularnych.Wierzymy, że nasz słownik będzie dla Państwa pomocnym narzędziem.

Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail. aceton - Azeton n acetylen - Azetylen n addycja elektrofilowa - Elektrophile Addition f INSTAGRAM:instagram.com/martindesimmonsNAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGOMoje trzy oferty nauki ze mną i ceny znajdziesz w poniższym linku: https://martindesimmons.bl... Słowniczek niemiecki.

Allemand. Najbardziej wiarygodny niemiecki słownik języków obcych. Znajdziesz tu materiały do nauki, definicje, przykłady, wskazówki dotyczące wymowy i trener słownictwa. Słownik niemiecko-polski i polsko-niemiecki online.

POWIĄZANE KSIĄŻKI