Liroy. AutobiogRAPia Vol. 1

Liroy. AutobiogRAPia Vol. 1 - Grzegorz Halama | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Halama
WYMIAR
7,36 MB
NAZWA PLIKU
Liroy. AutobiogRAPia Vol. 1.pdf
ISBN
9630432016360

OPIS

Piotr Marzec, od wielu lat znany w środowisku muzycznym jako Liroy, po raz pierwszy opowiada historię swojego życia.. Opowiada bezkompromisowo i do bólu szczerze. Pisze o swojej rodzinie, o pierwszych ucieczkach z domu, o życiu na ulicy, ale także o swojej fascynacji muzyką i początkach sceny hip-hopowej w Polsce.

1". Automatycznie pojawiały się głosy, że oto na naszym rynku wydawniczym przebudziła się kolejna gwiazda, która postanowiła zostać pisarzem i opowiedzieć smutną historię ze swojego życia. Piotr Marzec, od wielu lat znany w środowisku muzycznym jako Liroy, po raz pierwszy opowiada historię swojego życia.

August 12, 1971 in Busko Zdrój, Poland) is a polish rapper and hip-hop producer living in Kielce. He started his carrer back in 1982 and has released many top-selling albums in Poland. Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI