Łgarz na wybiegu

Łgarz na wybiegu - Leszek Kowalski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Kowalski
WYMIAR
12,19 MB
NAZWA PLIKU
Łgarz na wybiegu.pdf
ISBN
7736673003481

OPIS

Autor przedstawia historię przyjaźni Tomasza, Andrzejka i Acy, chłopaków z poznańskich podwórek, których dzieciństwo i dorastanie przypadło na lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte XX wieku. Trzej koledzy odważnie idą przez świat, a ich bronią jest młodzieńcza fantazja i poczucie humoru. Barwne opisy ich przygód oraz żartów, jakie robią sobie nawzajem i innym ludziom, rozbawią każdego do łez.Jeden z bohaterów, Tomasz, wrażliwy i utalentowany literacko młody człowiek, z głęboką wiarą w siłę swego talentu walczy o sukces jako pisarz. Długo nie udaje mu się umieścić żadnego utworu w redakcjach wydawnictw i czasopism. Wreszcie spotyka wielką miłość i zyskuje uznanie krytyki oraz czytelników. Czy fortuna zaczęła mu sprzyjać?"Życie miał jak z powieści - miłość i walka, chwała i niebyt. Los układał te zdarzenia tak, jakby chciał pokazać, że może dać Tomaszowi to, czego tylko zapragnie - równocześnie pozbawiając wszystkiego".Fragment książki

Wydawnictwo: Sorus . ISBN: 9788363768072 . Antprzykład: Łgarz na wybiegu.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Informacje o Łgarz na wybiegu Leszek Kowalski - 6171759777 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-01-17 - cena 24,38 zł Książka Łgarz na wybiegu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI