Filozofia wina (książka audio)

Filozofia wina (książka audio) - Bela Hamvas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bela Hamvas
WYMIAR
8,2 MB
NAZWA PLIKU
Filozofia wina (książka audio).pdf
ISBN
6596309036325

OPIS

Książka "Filozofia wina" wraca do nas po ponad dekadzie w bogatszym wydaniu. Zawarty na kilku stronach przekaz każe czytelnikowi zatrzymać się, tak, jak zatrzymuje się człowiek pijący wino, poświęcający kilka chwil życia na obcowanie z jego aromatem, smakiem, ale też wszystkim tym nienazwanym, niewidzialnym, co wino za sobą niesie. Gdyż cała mądrość, którą Węgier nabył z wina i wszelkich szkół swoich sprowadza się w końcu do jednego: trzeba kochać życie i nie przejmować się wyrokami losu. Béla Hamvas nauczył nas nie tyle pić wino, co patrzeć na nie szerzej, jako na część dorobku cywilizacji i za to należy mu się wdzięczność największa.Czyta: Marek Kondrat

Zawarty na kilku stronach przekaz każe czytelnikowi zatrzymać się, tak, jak zatrzymuje się człowiek pijący wino, poświęcający kilka chwil życia na obcowanie z jego aromatem, smakiem, ale też wszystkim tym nienazwanym, niewidzialnym, co wino za sobą niesie. „Filozofia wina" to nowe wydanie jednego z jego najwybitniejszych dzieł - to pogodna opowieść o winie, która sprowadza się do jednego: trzeba kochać życie i nie przejmować się wyrokami losu. Audiobook czyta Marek Kondrat.

Wino to miłość, taniec, filozofia, wódka to zamroczenie i upadek. Od pijącego wódkę nie wymaga się niczego, od pijącego wino wymaga się wiele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI