Schudnij metodą małych kroków. Wolno, bezpiecznie i na stałe! Zdrowe nawyki krok po kroku

Schudnij metodą małych kroków. Wolno, bezpiecznie i na stałe! Zdrowe nawyki krok po kroku - Anna Kuraszyńska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Kuraszyńska
WYMIAR
4,99 MB
NAZWA PLIKU
Schudnij metodą małych kroków. Wolno, bezpiecznie i na stałe! Zdrowe nawyki krok po kroku.pdf
ISBN
1834434917345

OPIS

Czy wiesz, dlaczego wciąż nie możesz schudnąć? Chcesz to zrobić za szybko. Niecierpliwość powoduje, że katujesz się niskokalorycznymi dietami, które działają tylko chwilowo. Po ich zakończeniu wszystko wraca do punktu wyjścia.Książka ta prezentuje program odchudzania oparty na metodzie małych kroków. Jeśli go zastosujesz, będziesz chudnąć wolno, od 1do 1,5 kg miesięcznie, dzięki ćwiczeniom i zdrowej diecie zalecanej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).Program składa się z trzech etapów, są to:etap I - budowanie motywacji;etap II - okres przygotowujący do odchudzania; jego celem jest wykształcenie zdrowych nawyków;etap III - właściwe odchudzanie.Oprócz programu odchudzania książka zawiera:20-tygodniowy kalendarz umożliwiający monitorowanie sukcesów i wykonywanie ćwiczeń motywacyjnych;program radzenia sobie z problemami emocjonalnymi leżącymi u podłoża nadwagi.Można chudnąć szybko. Można chudnąć wolno. Pierwsza droga jest trudna i żmudna. Druga jest łatwa i przyjemna. Po co się męczyć? Lepiej dać sobie na wszystko czas.Trzy najważniejsze elementy, by schudnąć na stałe:po pierwsze, praca małymi krokami,po drugie, trwanie w tym,po trzecie, zdrowy rozsądek.Anna Kuraszyńska

Książka ta prezentuje progra eAudiobookSchudnij metodą małych kroków. Wolno, bezpiecznie i na stałe! Zdrowe nawyki krok po krokuautorstwaAnna Kuraszyńska ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Książka „Schudnij metodą małych kroków.

Po ich zakończeniu wszystko wraca do punktu wyjścia. Książka ta prezentuje p. Wolno, bezpiecznie i na stałe! Zdrowe nawyki krok po kroku pochodzi z wydawnictwa Helion.

POWIĄZANE KSIĄŻKI