Rakieta Tomka. Mały chłopiec

Rakieta Tomka. Mały chłopiec - Emilie Beaumont | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
7,70 MB
NAZWA PLIKU
Rakieta Tomka. Mały chłopiec.pdf
ISBN
3729621126948

OPIS

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Dziennikarze i kamerzyści są gotowi. Będą obserwować start rakiety Tomka. 3,2,1,0... start! Odliczanie się kończy. Rakieta wznosi się z ogłuszającym hukiemNa końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii - teraz i On może polecieć rakietą Tomka!Na serię "Mały chłopiec" składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, Śmieciarka Jacka, Traktor Tadka i Motor Marka.

Autor: Emilie Beaumont, Nathalie Belineau. Historyjka dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji.

Rakieta Tomka (Emilie Beaumont). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Mały chłopiec.

POWIĄZANE KSIĄŻKI