Raj na ziemi

Raj na ziemi - Rudi Schuberth | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rudi Schuberth
WYMIAR
9,17 MB
NAZWA PLIKU
Raj na ziemi.pdf
ISBN
4377270473128

OPIS

Satyryk Rudi Schubert snuje opowieść o swoich upodobaniach oraz zwyczajach kulinarnych. Przeplata ją pełnymi humoru wspomnieniami z dzieciństwa i młodości, a przede wszystkim z okresu największej popularności zespołu Wały Jagiellońskie oraz kabaretu Tey, wktórym występował.Z opowieścią o zamiłowaniu do dobrej kuchni wiąże się wyjątkowa historia Folwarku Otnoga, położonego na malowniczych Kaszubach, który od pewnego czasu stanowi ostoję Rudiego Schubertha.Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami z domowego archiwum artysty oraz fotografiami sielskiej posiadłości Otnoga.

Reżyser po raz kolejny kpi tu z osób, dla których liczą się tylko pieniądze i kariera, i serwuje widzom przesłanie o konieczności poszukiwania w życiu tego, co najważniejsze. Co to znaczy RAJ NA ZIEMI: 'piękne, urocze, rozkoszne, szczęśliwe miejsce, gdzie są szczególnie sprzyjające warunki do życia'; wyr. rzecz., relig.

X. Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI