Proaktywny telemarketing

Proaktywny telemarketing - Paweł Walczak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Walczak
WYMIAR
6,11 MB
NAZWA PLIKU
Proaktywny telemarketing.pdf
ISBN
8390072490022

OPIS

Słowo "proaktywność" w kontekście biznesowym często bywa mylone ze słowem "przedsiębiorczość". Czasem też jest utożsamiane ze skutecznym działaniem. Tymczasem skuteczne czy właściwe działanie to tylko efekt proaktywności. Zanim bowiem zaczniesz działać czy reagować, zmiana musi nastąpić w Tobie. Dopiero wówczas możemy mówić o proaktywności. Nie jest ona efektem, czymś, co należy osiągnąć. Nie jest kolejnym celem w Twoim życiu, do którego należy dążyć. Jest przyczyną, postawą, zapewnia dostęp do zasobów zarówno związanych z podejmowaniem inicjatywy, jak i wynikających z braku inicjatywy - w zależności od tego, jakie działanie uznamy za lepsze.

Czasem też utożsamiane jest ze skutecznym działaniem. Tymczasem skuteczne czy właściwe działa Proaktywny telemarketing Książka autora Paweł Walczak z Wydawnictwa Onepress.

Słowo proaktywność w kontekście biznesowym często mylone bywa ze słowem przedsiębiorczość. Czasem też utożsamiane jest ze skutecznym działaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI