Mariah Mundi i szkatuła Midasa

Mariah Mundi i szkatuła Midasa - G.P. Taylor | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
G.P. Taylor
WYMIAR
9,36 MB
NAZWA PLIKU
Mariah Mundi i szkatuła Midasa.pdf
ISBN
2538922744512

OPIS

Pierwsza część popularnego cyklu dla młodych czytelników w scenerii pełnego cudów techniki XIX-wiecznego hotelu.Wiktoriańska Anglia. Po skończeniu londyńskiej Szkoły Kolonialnej nastoletni Mariah Mundi wyrusza do położonego nad morzem hotelu Regent, gdzie zostaje zatrudniony jako pomocnik ekscentrycznego iluzjonisty. W towarzystwie rezolutnej Saczy, swej nowej przyjaciółki, zwiedza zakamarki monstrualnego budynku pełnego tajemniczych pomieszczeń i niezwykłych wynalazków. Dowiaduje się też, że magiczne sztuczki, którymi zabawia się gości hotelu, są jedynie przykrywką dla ponurych sekretów, jakie kryją stare mury. Czy Mariah zdoła je poznać? Czy odkryje, dlaczego szkatuła Midasa jest tak cenna, że warto dla niej popełnić zbrodnię…Trwają prace nad ekranizacją powieści!

Piętnastoletni Mariah Mundi po skończeniu szkoły udaje się do zbudowanego nad morzem imponującego hotelu Regent, gdzie zostaje zatrudniony jako pomocnik iluzjonisty. Wkrótce przekonuje się, że monstrualny budynek to istny labirynt tajemniczych korytarzy i apartamentów, a magiczne sztuczki, jakimi zabawia się hotelowych gości, są niczym w porównaniu ze ... Sprawdź niskie ceny i kup Mariah Mundi i szkatuła Midasa w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Oryginalny tytuł (nazwa międzynarodowa) ksiązki to The Midas Box.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Mariah Mundi i szkatuła Midasa | Taylor G.P. | Wydawnictwo Dolnośląskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI