Kim byłbym bez Ciebie?

Kim byłbym bez Ciebie? - Guillaume Musso | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guillaume Musso
WYMIAR
10,55 MB
NAZWA PLIKU
Kim byłbym bez Ciebie?.pdf
ISBN
2845886733551

OPIS

Myślał, że stracił ją na zawsze. A jednak…Martin, młody paryski policjant, rzucił się w wir pracy, aby zapomieć o złamanym sercu. Za cel postawil sobie złapać Archibalda Mac Leana, słynnego złodzieja dzieł sztuki, ściganego na całym świecie. Po szalonym pościgu przez Paryż śledztwo prowadzi Martina do San Francisco. A tam, oprócz śladu Mac Leana, znajduje… Gabrielle, ukochaną kobietę, którą stracił piętnaście lat wcześniej. Która okazuje się… córką Mac Leana.Archibald i Martin są gotowi walczyć ze sobą na śmierć i życie. Gabrielle nie chce wybierać, pragnęłaby obu zatrzymać przy sobie, zwłaszcza że obaj wrócili do jej życia tego samego dnia. Niestety, niektóre pojedynki muszą niechybnie zakończyć się czyjąś śmiercią. Chyba że...Zapierajacy dech w piersiach thriller, z domieszką romansu i opowieści o dojrzewaniu.„Le Figaro Littéraire”Najważniejsza w tej powieści jest moc miłości, ale nie zabraknie w niej też ani napięcia, ani nutki fantazji.„Télé 7 Jours”Guillaume Musso zręcznie prowadzi nas przez labirynty fabuły, gwarantując napięcie, tajemnicę i miłość.„Notre Temps”Szalona mieszanka romansu, thrillera i fantastyki.„Métro”

29,51 zł 38,90 z ł. Odgadnij, Kim Jestem T.2.

Mamy w niej do czynienia z przeplataniem się fantazji z wątkami miłosnymi i sensacją. Kim byłbym bez ciebie? Guillaume Musso. 7,0 / 10 2215 ocen 301 opinii .

POWIĄZANE KSIĄŻKI