Głos Pożądania

Głos Pożądania - Eric Mouzat | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Mouzat
WYMIAR
4,18 MB
NAZWA PLIKU
Głos Pożądania.pdf
ISBN
8115419321589

OPIS

Dziewczyna, która przeżyła całe swoje dwadzieścia pięć lat w niewinności i cnocie, nagle słyszy głos pożądania..."Emocje erotyczne są wszechobecne w tej powieści, gdzie seks współgra z uczuciami, a uczucia z seksem, i dlatego "Głos Pożądania" to wielka francuska powieść erotyczna."Franck Spengler, autor antologii 1969-2009. "Années érotiques"Christelle jest grzeczną, skromną dwudziestopięciolatką, która niebawem ma wyjść za mąż. Ale jedno spotkanie na wieczorze wyborczym sprawi, że jej świat zachwieje się w posadach. Dziewczyna zda sobie nagle sprawę, że jej życie było pełne niepotrzebnych ograniczeń. Krok po kroku będzie uwalniała się z gorsetu, który ją więził, wyzwalając swoje pragnienia. Jej niezaspokojony apetyt i zuchwały urok będą jej najlepszą bronią - w osiągnięciu celu i przekonaniu partnerów, by przekraczali wszelkie granice.

Emocje erotyczne są wszechobecne w tej powieści, gdzie seks współgra z uczuciami, a uczucia z seksem, i dlatego Głos ... Informacje o Głos pożądania OD RĘI - 7321706787 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-12-17 - cena 24,49 zł Opis: Głos pożądania - Mouzat Eric.

"Emocje erotyczne są wszechobecne w tej powieści, gdzie seks współgra z uczuciami, a uczucia z seksem, i dlatego "Głos Pożądania" to wielka francuska powieść erotyczna." Franck Spengler, autor antologii 1969-2009. Dziewczyna, która przeżyła całe swoje dwadzieścia pięć lat w niewinności i cnocie, nagle słyszy głos pożądania... Emocje erotyczne są wszechobecne w tej powieści, gdzie seks współgra z uczuciami, a uczucia z seksem, i dlatego Głos Pożądania to wielka francuska powieść erotyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI