Dziewczyńska paczka Wyścig Svevy

Dziewczyńska paczka Wyścig Svevy - Paola Zannoner | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paola Zannoner
WYMIAR
8,49 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyńska paczka Wyścig Svevy.pdf
ISBN
6077081382436

OPIS

Dziewczyńska paczka to sześć przyjaciółek od serca – ciekawskich, wesołych i pełnych energii. Każdy tom tej serii przedstawia przygody jednej z nich. Bohaterką tej opowieści jest Sveva, która musi wziąć udział w wyścigu rowerowym. Problem w tym, że Sveva nigdy nie jeździła na dwóch kółkach i ma niewiele czasu, żeby się tego nauczyć. Dziadek daje jej w prezencie wyjątkową wyścigówkę i – dzięki pomocy oraz wsparciu całej paczki – Sveva rozpoczyna treningi…

Recenzje naszych Klientów: Książka "Dziewczyńska paczka. Wyścig Svevy" Paola Zannoner nie ma jeszcze dodanej recenzji. Dziewczyńska paczka Wyścig Svevy Dziewczyńska paczka to sześć przyjaciółek od serca - ciekawskich, wesołych i pełnych energii.

Sprawdź naszą ofertę Porównuj ceny z Nokaut.pl! Moda, Fotografia, Telefony, RTV, AGD - sprawdź miliony ofert z tysięcy sklepów internetowych! Dziewczyńska paczka. Wyścig Svevy Paola Zannoner.

POWIĄZANE KSIĄŻKI