Biurowa rewolucja, czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań

Biurowa rewolucja, czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań - Al Pittampalli | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Al Pittampalli
WYMIAR
4,70 MB
NAZWA PLIKU
Biurowa rewolucja, czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań.pdf
ISBN
1814591420141

OPIS

Koniec spania na zebraniachZebrania - Twoje małe biurowe piekiełko. Najpopularniejszy wysysacz energii, morderca cennego czasu i bezkonkurencyjny demotywator. A może jednak gdzieś tam, w odległej galaktyce istnieją zebrania, które mają sens oraz cel i przynoszą wymierne rezultaty? Ta książka udowadnia, że nie trzeba być kosmitą, by organizować efektywne zebrania, na które pracownicy będą ściągać z najodleglejszych zakątków firmy.Niezależnie od tego, czy jesteś kierownikiem, właścicielem firmy, czy po prostu pracownikiem, który wierzy, że jeszcze można coś zmienić, zacznij produktywne zebranie i przestań marnować czas! Kiedy tylko wkroczysz na tę ścieżkę, nic nie powstrzyma Cię przed zrewolucjonizowaniem gnijącej kultury zebrań i wyznaczeniem nowych standardów. Przeczytaj ten manifest i uratuj dziesiątki istnień ludzkich oraz ich stanowiska pracy!Przeczytaj również:Potrząśnij pudełkiem. Mała książka dla wielkich ludzi - Seth GodinCo tylko zechcesz. 40 lekcji dla nowoczesnego biznesmena - Derek SiversWszyscy jesteśmy dziwni. O micie masowości i końcu posłuszeństwa - Seth GodinAl Pittampalli jest założycielem The Modern Meeting Company, grupy, która pomaga firmom w stworzeniu efektywnego środowiska pracy i komunikacji. Posiada także doświadczenie na stanowisku doradcy ds. IT w Ernst & Young LLP. Jest również znany jako mówca oraz bloger zajmujący się propagowaniem rewolucyjnych zmian w środowisku biznesowym. Więcej na jego temat znajdziesz na Modernmeetingstandard.com.

A może jednak gdzieś tam, w odległej galaktyce istnieją zebrania, które mają sens oraz cel i przynoszą wymierne rezultaty? Ta książka udowadnia, że nie trzeba być kosmitą, by organizować efektywne zebrania, na które pracownicy będą ściągać z ... Biurowa rewolucja, czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań - Pittampalli Al , tylko w empik.com: 22,90 zł . Przeczytaj recenzję Biurowa rewolucja, czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań.

książka (kartonowa) cena 11.45 Biurowa rewolucja, czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań, ISBN 9788324652976, Al Pittampalli, Niezależnie od tego, czy jesteś kierownikiem, właścicielem firmy, czy po prostu pracownikiem, który wierzy, że jeszcze można coś zmienić, zacznij produktywne zebranie i przestań marnować czas! Kiedy tylko wkroczysz na tę ścieżkę, nic nie powstrzym... Biurowa rewolucja, czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI