Betoniarka Kacpra. Mały chłopiec

Betoniarka Kacpra. Mały chłopiec - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
11,46 MB
NAZWA PLIKU
Betoniarka Kacpra. Mały chłopiec.pdf
ISBN
8751536002465

OPIS

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i On może jeździć betoniarką Kacpra!Na serię "Mały chłopiec" składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, Śmieciarka Jacka, Traktor Tadka, Dźwig Darka, Karetka Mietka, Ciężarówka Czarka, Bolid Bartka, Motor Marka i Taksówka Romka i wiele innych.

Betoniarka Kacpra (Emilie Beaumont). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książeczka opisuje dzień pracy Kacpra, który prowadzi betoniarkę. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii - teraz i On może jeździć betoniarką Kacpra! Na serię "Mały chłopiec" składają się m.in.

Szczegóły promocji. Opis i specyfikacja ... Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI