Wierszyki babci Henryki. Majsterklepka

Wierszyki babci Henryki. Majsterklepka - Henryka Hensz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henryka Hensz
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
Wierszyki babci Henryki. Majsterklepka.pdf
ISBN
8475468341620

OPIS

Jeśli twoje dziecko jest niezwykle ciekawe świata –odkrywaj go wraz z „Wierszykami babci Henryki. Majsterklepka”. Henryka Hensz wprowadza dziecko w niezwykły świat zwierząt i dorosłych. Prowadzi je do warsztatu, by pokazać jak buduje się meble, sprawdza, dlaczego Majsterklepka nie ma piątej klepki, prowadzi po ogrodzie, by zasadzić kwiatki, pokazuje jak zachowywać się przy jedzeniu, wprowadza w niezwykły świat zwierząt, którym myszka może się zakochać w kotku, krowa niczym się nie przejmuje, a pies przyjaźni się z kotem, z którym wyrusza razem na wycieczkę. „Wierszyki babci Henryki” to zbiór 15 rymowanek, które pomagają dzieciom w pojmowaniu otaczającego je świata, z dużą dawką humoru i pozytywnego podejścia. Czytanie dzieciom minimum 20 minut dziennie, wpływa na rozwój dziecka – zacznij od „Wierszyków babci Henryki”!

Nie obce były jej też bajki La Fontaine'a. „Wprost je uwielbiałam" - zdradza autorka.

Henryka Hensz wprowadza dziecko w niezwykły świat zwierząt i dorosłych. Prowadzi je do warsztatu, by pokazać jak buduje się meble, sprawdza, dlaczego Majsterklepka nie ma piątej klepki, prowadzi po ogrodzie, by zasadzić kwiatki, pokazuje jak zachowywać się przy ... Informacje o Wierszyki babci Henryki Majsterklepka - 7459437583 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI