Ponieważ cię kocham

Ponieważ cię kocham - Guillaume Musso | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guillaume Musso
WYMIAR
5,89 MB
NAZWA PLIKU
Ponieważ cię kocham.pdf
ISBN
8593323260490

OPIS

Czy można uciec przed przeznaczeniem?W centrum handlowym na południu Los Angeles wskutek nieuwagi opiekunki znika bez śladu pięcioletnia Layla. Nikt nie żąda okupu, a prowadzone przez policję poszukiwania okazują się bezowocne. Załamani tragedią rodzice, szanowany psycholog i znakomita skrzypaczka, obwiniają się wzajemnie i rozstają. Mark dosłownie ląduje na ulicy, zaś jego żona Nicole rzuca się w wir pracy.Pięć lat później ścieżki obojga małżonków ponownie się krzyżują. Mark ratuje życie wracającej po koncercie do domu żonie, zaatakowanej przez bandytę z nożem. Niedługo potem Layla pojawia się dokładnie w tym samym miejscu, w którym zniknęła. Co działo się z dziewczynką przez pięć lat? Gdzie i z kim była? I dlaczego wróciła? Zaskakujący powrót córki to nie jedyna niespodzianka, jaką los zgotował bohaterom...Guillaume Musso napisał jedną ze swoich najlepszych powieści. Zaskakującą, intymną i bardzo ludzką.„La Voix du Nord”Bohaterowie Musso są wzruszający, bardzo ludzcy. W jego książkach emocje są najważniejsze.„Le Figaro”Musso nie pisze, on po prostu ucieka przed historią, która go ściga i każe mu – i czytelnikowi! – z trudem łapać oddech!„Le Parisien”Musso udowadnia, że jest mistrzem sztuki snucia tajemnic.„Paris Match”

Wojciech Chmielarz- Osiedle marze ... Czy można zrozumieć przeznaczenie? Czy można przed nim uciec? W Orange County na południu Los Angeles, wskutek nieuwagi opiekunki, znika bez śladu pięcioletnia Layla. Załamani tragedią rodzice: szanowany psycholog i znakomita skrzypaczka, obwiniają się wzajemnie i rozstają.

Opinie o książce. Guillaume Musso napisał jedną ze swoich najlepszych powieści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI