Kłamstwo

Kłamstwo - Care Santos | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Care Santos
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Kłamstwo.pdf
ISBN
7274500734429

OPIS

Xenia była do tej pory wzorową uczennicą, która marzy o dostaniu się na medycynę. Jednak ostatnio przestała przykładać się do nauki. Okazuje się, że dziewczyna się zakochała, ale nie w chłopaku z klasy, tylko w zjawie, kimś, kogo poznała przez Internet i z kim podzieliła swoją czytelniczą pasję.Po tym, jak chłopak odmawia spotkania "w realu", Xenia postanawia zrobić mu niespodziankę i na podstawie niewielu informacji, jakie o nim posiada, próbuje go odnaleźć. Z przerażeniem odkrywa, że wszystko, co jej o sobie powiedział, było oszustwem, nawet jego imię i zdjęcie, a w tajemniczej przesyłce dziewczyna znajduje... dziennik mordercy. Kim tak naprawdę jest wirtualna bratnia dusza Xenii?

Byłeś okłamywany, kłamiesz i nie ufasz ludziom Naukowcy odkryli, że ludzie okłamywani w dzieciństwie w dorosłym życiu mają problemy z nawiązywaniem relacji z innymi, w związkach mają skłonność do przesady i zwodzenia. Kłamstwo - wypowiedź zawierająca informacje niezgodne z przekonaniem osoby mówiącej o rzeczywistości. Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały one wzięte za prawdziwe. Kłamstwo ułatwiło jej życie.

W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa kłamstwo znajduje się łącznie 259 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 13 różnych grup znaczeniowych. Przetoż złożywszy kłamstwo mówcie prawdę, każdy z bliźnim swoim; boście członkami jedni drugich. Wherefore, putting away falsehood , speak ye truth each one with his neighbor: for we are members one of another. Kłamstwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI