Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu

Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,65 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu.pdf
ISBN
9228442238692

OPIS

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Czy pamiętacie bajkę o księżniczce, której prawdziwość zostaje poddana próbie za pomocą podłożonego - pod sterty miękkich poduszek i kołder - ziarnka grochu? Niezwykle zabawna, ... tego się z bajki dowiecie.

Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała ... Sprawdź niskie ceny i kup Czas na bajkę. Księżniczka na zarnku grochu w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Szczegóły: Czas na bajkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI