Być nauczycielem–opiekunem–wychowawcą

Być nauczycielem–opiekunem–wychowawcą - Jolanta Maciąg | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Maciąg
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Być nauczycielem–opiekunem–wychowawcą.pdf
ISBN
1611404368944

OPIS

Prezentowany tom został poświęcony kontekstom teoretycznym, tendencjom i problemom doświadczania zawodowego i profesjonalizmu nauczyciela, które współcześnie wyznaczają (nie)zadowolenie z wykonywanej pracy, co w kontekście świadczyć może o kondycji procesu edukacyjnego i wychowawczego. Efektywnemu wypełnianiu zadań zawodowych mogą sprzyjać ujawniane określone zachowanie, cechujące się zdolnością świadomego przełamywania i odrzucania stereotypów oraz wprowadzania nowatorskich inicjatyw, jak również umiejętnością uzasadniania własnej perspektywy myślowej oraz ponoszenia odpowiedzialności za własne wybory i decyzje.

Przekonaj się sam! Być nauczycielem-opiekunem-wychowawcą, , 50,4 zł. Jednym z ważniejszych priorytetów w dziedzinie edukacji w zmieniającej się Europie jest wypracowanie nowego modelu nauczyciela-wychowawcy-opiekuna na , Być nauczycielem-opiekunem-wychowawcą, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Informacje o Być nauczycielem - opiekunem - wychowawcą - 7344395844 w archiwum Allegro.

Perspektywa historyczna (uszkodzona okładka) Współcześni nauczyciele, opiekunowie, wychowawcy w poczuciu odpowiedzialności za swoich uczniów, wychowanków, podopiecznych pozostają często bezradni wobec złożoności i dynamizmu problemów, które im zagrażają, a także w obliczu uwarunkowań legislacyjnych i organizacyjnych, którym ... Być nauczycielem - opiekunem - wychowawcą. Perspektywa historyczna - Danuta Apanel - opis książki: Współcześni nauczyciele, opiekunowie, wychowawcy w poczuciu odpowiedzialności za swoich uczniów, wychowanków, podopiecznych pozostają często bezradni wobec złożoności i dynamizmu problemów, które im zagrażają, a także w obliczu uwarunkowań legislacyjnych i organizacyjnych ... Być nauczycielem-opiekunem-wychowawcą już od 36,95 zł - od 36,95 zł, porównanie cen w 2 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI