Wywiad i kontrwywiad wojskowy II RP. Tom 4

Wywiad i kontrwywiad wojskowy II RP. Tom 4 - Tadeusz Dubicki (red.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Dubicki (red.)
WYMIAR
12,45 MB
NAZWA PLIKU
Wywiad i kontrwywiad wojskowy II RP. Tom 4.pdf
ISBN
6958145522121

OPIS

Kolejny tom pracy zbiorowej, która stanowi zbiór artykułów autorstwa badaczy wywodzących się z kilku ośrodków akademickich, archiwistów, pracowników IPN, jest przybliżeniem czytelnikowi tej tematyki z uwzględnieniem rezultatów ich najnowszych badań.

... Wywiad i kontrwywiad wojskowy II RP : studia i materiały z działalności Oddziału II SG WP, t. 1-9, red.

Informujemy, że dla Państwa wygody i bezpieczeństwa uruchomiliśmy nowe formy dostaw realizowane za pośrednictwem firmy INPOST: Paczkomaty 24/7 InPost i Kurier InPost.Podobnie jak w pozostałych usługach kurierskich, z których już korzystamy (DPD), za przesyłkę „za pobraniem" InPost możecie ... Kolejny tom pracy zbiorowej, która stanowi zbiór artykułów autorstwa badaczy wywodzących się z kilku ośrodków akademickich, archiwistów, pracowników IPN, jest przybliżeniem czytelnikowi tej tematyki z uwzględnieniem ... Wywiad i kontrwywiad wojskowy II RP. Z działalności Oddziału II SG WP.

POWIĄZANE KSIĄŻKI