Wtajemniczenia (w) Miłosza

Wtajemniczenia (w) Miłosza - Zofia Zarębianka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Zarębianka
WYMIAR
6,49 MB
NAZWA PLIKU
Wtajemniczenia (w) Miłosza.pdf
ISBN
7818168088776

OPIS

Z książki wyłania się kolejny, bardzo interesujący wizerunek Czesława Miłosza, któremu nieobce były religijne, metafizyczne i duchowe rozterki. To inne, nowe w jakimś sensie, spojrzenie na poetę przez pryzmat jego duchowości i struktury wyobraźni religijnej stanowiciekawy portret na tle istniejącej literatury przedmiotu, w której zwracano uwagę na inne problemy badawcze.prof.dr hab. Stanisław StabroBliższe zapoznanie się z projektem Zofii Zarębianki pokazuje całkowitą oryginalność jej punktu widzenia. Nie interesują jej aspekty religijny i poetycki w oderwaniu od siebie – jak dotąd bywało. Ciekawi ją ich splot. Pisarstwo naukowe prof. Zarębianki koncentruje się na pograniczu tego, co poetyckie i tego, co metafizyczne.prof. dr hab. Krystyna Jakowska

Z książki wyłania się kolejny, bardzo interesujący wizerunek Czesława Miłosza, któremu nieobce były religijne, metafizyczne i duchowe rozterki. To inn, Wtajemniczenia (w) Miłosza, Księgarnia PWN Kraków zaprasza Informacje o Wtajemniczenia (w) Miłosza - 8731442263 w archiwum Allegro.

Zamów z darmową dostawą! Wtajemniczenia (w) Miłosza, Zarębianka Zofia, 44,1 zł. Z książki wyłania się kolejny, bardzo interesujący wizerunek Czesława Miłosza, któremu nieobce były religijne, metafizyczne i duchowe rozterki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI