Śmierć w Pont-Aven

Śmierć w Pont-Aven - Jean-Luc Bannalec | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-Luc Bannalec
WYMIAR
5,3 MB
NAZWA PLIKU
Śmierć w Pont-Aven.pdf
ISBN
8618494976698

OPIS

Malownicza miejscowość Pont Aven tuż przed sezonem turystycznym. Sielską atmosferę przerywa wiadomość o brutalnej zbrodni. Pierre-Luis Pennec, powszechnie szanowany właściciel Hotelu Central, został zamordowany we własnej restauracji. Do sprawy wezwano komisarza Georgesa Dupina, uzależnionego od kofeiny paryżanina, zesłanego na bretońską prowincję za niesubordynację. Mimo że mieszka on tam już od trzech lat, wszyscy traktują go jak obcego, co – jak się okazuje – nie zawsze jest wadą, szczególnie gdy chodzi o rozeznanie się w skomplikowanych stosunkach między miejscowymi i ich małych sekretach. Jean-Luc Bannelec stworzył wciągającą powieść pełną niezwykłych zwrotów akcji, błyskotliwego humoru, ciekawych postaci i krajobrazów opisanych tak barwnie, że czytelnik od razu ma ochotę na wyprawę do pięknej i nieco tajemniczej Bretanii."W świecie kryminału pojawił się nowy komisarz – Georges Dupin, paryżanin, przeniesiony do Bretanii za karę, bo nie umie utrzymać języka za zębami, kiedy w jego śledztwo miesza się polityka. Tyle że tu wcale nie jest inaczej." Hessischer Rundfunk"Autor wyczarowuje bretońskie krajobrazy, ale absolutnie nie zapomina, że jest tu do wyjaśnienia przestępstwo." Krimi-Couch.de"Ten kryminał – obok dwóch trupów, hotelu pełnego podejrzanych i podwójnie sfałszowanego Gauguina – to wyznanie miłości do Bretanii. […] Wplecione w fabułę obrazy miejscowości, przyrody, nawiązania do lokalnych zwyczajów i specjałów sprawiają, że powieść od razu przenosi nas w nastrój wakacyjny." „Frankfurter Allgemeine Zeitung”

Używany - dobry. Malownicza miejscowość Pont Aven tuż przed sezonem turystycznym. Sielską atmosferę przerywa wiadomość o brutalnej zbrodni.

„Gazeta Współczesna" z dn. 17.10.14 Pobierz okładkę ... Śmierć w Pont - Aven już od 10,00 zł - od 10,00 zł, porównanie cen w 4 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI