Polska. Przewodnik z atlasem drogowym

Polska. Przewodnik z atlasem drogowym - Julia Kramer | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Kramer
WYMIAR
5,81 MB
NAZWA PLIKU
Polska. Przewodnik z atlasem drogowym.pdf
ISBN
6847607714563

OPIS

ZAMKI I DREWNIANE KOŚCIOŁY, WILKI I NIEDŹWIEDZIEPrzez dzikie karpackie lasy na południowym wschodzieWSPANIAŁE MIASTO: KRAKÓWImpreza z zabytkami w tlePodróż z poradami ekspertówMARCO POLO Przewodnik, całkowicie zmienione i przebudowane wydanie. Z nowym przewodnikiem Marco Polo będziesz na bieżąco i zobaczysz wszystkie najlepsze zabytki oraz "best of" zaleceń dla opisywanego miejsca. Dobre hotele, restauracje, modne kluby i ich adresy, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły dla dzieci, sportu i wiele rodzajów aktywności do odkrywania. Festiwale i imprezy, informacje praktyczne, linki, blogi, aplikacje i więcej. Rozmówki. Wykorzystuje nowoczesne formy przekazu stosowane w Internecie, jak blogi, telefonii komórkowej, jak sms, i prasie. Jest zwięzły, czytelny, kolorowy.Zawiera również atlas drogowy. Z tym przewodnikiem można odpoczywać tak, jak się chce. Jesteś przecież na wakacjach!

Wybrzeże Bałtyku. Przewodnik Marco Polo z atlasem drogowym Thoralf Plath.

Przewodnik z atlasem drogowym - Praca zbiorowa w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry. Najlepsze tytuły w najniższych cenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI