Miasteczko Zanesville

Miasteczko Zanesville - Kris Saknussemm | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kris Saknussemm
WYMIAR
11,75 MB
NAZWA PLIKU
Miasteczko Zanesville.pdf
ISBN
3156167613648

OPIS

Kim jest Eliasz Prawojciec?Futurystyczną bronią zagłady czy też zwykłym, staroświeckim mesjaszem?Reinkarnacja gwiazdora porno czy zmutowanym rewolucjonistą na miarę wieku informacji?Człowiek, który budzi się w Central Parku, w sercu Nowego Jorku, nie ma żadnych wspomnień - jedynym śladem jego przeszłości jest tajemniczy napis OJCZE, WYBACZ IM, B na plecach - i równie dobrze może okazać się każdym z powyższych.Przygarnięty, a następnie wygnany przez grupę bojowników walczących z bezduszną Kultporacją Vitessa, Prawojciec staje się obcy w jeszcze bardziej obcym kraju. Kierując się treścią zagadkowych wiadomości pozostawianych przez Śmierdziela Krętacza, ścigany przez morderczych agentów Vitessy, wyrusza w surrealistyczną odyseję śladami własnej przeszłości.Podczas swej wędrówki, przemierza Stany Zjednoczone przypominające teraz olbrzymi park rozrywki zrodzony z wizji Walta Disneya, Huntera S. Thompsona i Hieronima Boscha. W tej podróży towarzyszy mu galeria niezapomnianych postaci - Aretha Nightingale, były futbolista, a obecnie drag queen, Kaczor Dooley i Ubba Dubba - holograficzne postacie z kreskówek, w niewytłumaczalny sposób powołane do życia - i Kokomo, dziewczyna o eterycznej urodzie, której historia jest równie zagadkowa, co przeszłość Prawojca.„Zanesville” to powieść komiczna i poruszająca jednocześnie, okrutna, błyskotliwa satyra, ale także wciągająca opowieść przygodowa i uniwersalna historia miłosna. To z pewnością jeden z najbardziej twórczych, brawurowych i zabawnych debiutów ostatniej dekady."Szokująca” satyra złagodzona pełnym współczucia rysem humanizmu. Saknussemm wciąż nas zaskakuje, dezorientuje i zachwyca"."Locus Magazine"„Saknussemm to niezwykły przypadek wizjonera w amerykańskiej kulturze - nieustraszony artysta, ze specyficznym sposobem postrzegania zachodniego świata".Jonathan Evison, autor bestsellera „West of Here”

Zaskakiwać swoją różnorodnością, pomysłowością,... Książka „Miasteczko Zanesville" zaczyna się opowieścią o cudownym dziecku, które z biegiem lat nie przestało być cudowne, stało się tylko bardziej tajemnicze i osiągnęło bardzo wiele. Jest to punkt wyjścia surrealistycznej historii, która przypomina trochę „Alicję w krainie czarów", a trochę „Czarnoksiężnika z Oz ... Miasteczko Zanesville - Saknussemm Kris.

To z pewnością jeden z najbardziej twórczych, brawurowych i zabawnych debiutów ostatniej dekady. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI