Karambol

Karambol - Hakan Nesser | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hakan Nesser
WYMIAR
6,14 MB
NAZWA PLIKU
Karambol.pdf
ISBN
1846429405681

OPIS

Siódma książka w serii kryminalnej o komisarzu Van Veeterenie i jednostce policyjnej w Maardam.Pijany kierowca powoduje wypadek, w wyniku którego ginie młody chłopak. Sprawca pod osłoną deszczu i ciemności ucieka z miejsca przestępstwa. W wyniku wypadku jego życie radykalnie się zmienia. Musi podejmować coraz to bardziej ryzykowne decyzje, zacierać ślady... Kłamstwa rodzą jednak kolejne kłamstwa... Wydaje się, że jego życiem powoduje jakaś perwersyjna, złowroga logika, która prędzej czy później doprowadzi go do zguby... Pytanie tylko kiedy, i jak wiele zła zdoła jeszcze wyrządzić. Komisarz Reinhart, policja Maardam i, oczywiście, detektyw Van Veeteren muszą temu zapobiec - rozwiązać kolejną skomplikowaną zagadkę, od której wyjaśnienia może zależeć życie...

Funkcjonariusze w oznakowanym i mrugającym niebieskimi światłami aucie interweniowali na ... Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Karambol.Pl Artur Kucharski" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5211449018. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 015275521.

Wstrząsające nagranie w sieci . 03.09.2020 ... ENEX.

POWIĄZANE KSIĄŻKI