Is' Was? Słownik niemieckiego slangu i mowy potocznej

Is' Was? Słownik niemieckiego slangu i mowy potocznej - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,47 MB
NAZWA PLIKU
Is' Was? Słownik niemieckiego slangu i mowy potocznej.pdf
ISBN
7690421755329

OPIS

Słownik zawiera:- 10 000 aktualnych wyrazów slangowych i potocznych- slangowe i potoczne idiomy z przykładami użycia i tłumaczenia na język polski- spis skrótów używanych w Internecie, e-mailach i SMS-ach

Szybka wysyłka i niskie ceny! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Słownik zawiera: - 10 000 aktualnych wyrazów slangowych i potocznych - slangowe i potoczne idiomy z przykładami użycia i tłumaczenia na język polski - spis skrótów używanych w Internecie, e-mailach i SMS-ach Słownik slangu i potocznego języka niemieckiego. Podstawą tego słownika jest współczesny, powszechnie używany slang i potoczny język niemiecki, z którym możemy spotkać się na co dzień w internecie, filmie, prasie i środkach masowego przekazu. Podstawą tego słownika jest współczesny, powszechnie używany slang i potoczny język niemiecki, z którym możemy spotkać się na co dzień w Internecie, ... Słownik niemieckiego slangu i mowy potocznej - epub pochodzi z wydawnictwa Lingea.

To już nie ten sam język niemiecki, który znamy z podręczników i od nauczycieli w szkołach. Słownik niemieckiego slangu i mowy potocznej. Podstawą tego słownika jest współczesny, powszechnie używany slang i potoczny język niemiecki, z którym możemy spotkać się na co dzień w internecie, filmie, prasie i środkach masowego przekazu. Słownik niemieckiego slangu i mowy potocznej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI