Rozmówki hebrajskie ze słownikiem i gramatyką

Rozmówki hebrajskie ze słownikiem i gramatyką - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Rozmówki hebrajskie ze słownikiem i gramatyką.pdf
ISBN
9037881856982

OPIS

Rozmówki hebrajskie Lingea zawierają najbardziej potrzebne zwroty, przejrzyście uporządkowane według kategorii tematycznych. Oprócz zestawu podstawowych form grzecznościowych, znajdziemy tu wyrażenia używane w wielu sytuacjach - podróży, szukania miejsca noclegowego, wizyty w restauracji, zakupów czy wizyty w barze czy nawet flirtu. Zawarto tu również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazwy dni tygodnia, kolory i liczebniki.

Książka zawiera najbardziej potrzebne zwroty i wyrażenia, przejrzyście uporządkowane według kategorii tematycznych, oraz dwujęzyczny słowniczek z najpopularniejszymi słowami. Rozmówki hebrajskie już od 21,21 zł - od 21,21 zł, porównanie cen w 23 sklepach. Zobacz inne Pozostałe języki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Rozmówki arabskie ze słownikiem i gramatyką Wydawnictwa Lingea zawierają zwroty niezbędne w każdej podróży.

Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h. Rozmówki polsko-hebrajskie Lingea zawierają wszystko, co potrzebne w podróży. Uporządkowaliśmy zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Rozmówki hebrajskie ze słownikiem i gramatyką | Lingea.

POWIĄZANE KSIĄŻKI