Responsive Web Design. Nowoczesne strony WWW na przykładach

Responsive Web Design. Nowoczesne strony WWW na przykładach Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,74 MB
NAZWA PLIKU
Responsive Web Design. Nowoczesne strony WWW na przykładach.pdf
ISBN
9887014870502

OPIS

Aplikacje internetowe, które dobrze działają i ładnie wyglądają wyłącznie na ekranach komputerów osobistych, już jakiś czas temu zostały uznane za przestarzałe. Przejrzysty blog, piękna strona z portfolio czy ciekawy profil z galerią zdjęć w portalu społecznościowym muszą doskonale wyglądać na urządzeniach z ekranami o rozmaitych rozmiarach i proporcjach oraz różnej rozdzielczości. Wzrost liczby urządzeń wyposażanych w przeglądarki jest jednym z sygnałów, że internet się zmienia. Projekty responsywne są odpowiedzią na tego rodzaju zmiany. Projektant aplikacji, który ma ambicję podążać za wymogami współczesnego internetu, musi sprawnie realizować takie projekty.Ta książka jest szybkim i przystępnym przewodnikiem, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę o sposobach włączania responsywności do procesu projektowania i budowania różnorodnych aplikacji. Opanujesz również dobre praktyki tworzenia stron WWW oraz ogólne zasady poprawnego programowania. Poszczególne przykłady bazują na powszechnie znanych technologiach i językach, takich jak HTML, CSS i JavaScript, a także na coraz popularniejszym frameworku Bootstrap. Prędko wykorzystasz obfitość zawartej tu wiedzy o wszelkich aspektach responsywności oraz o korzystaniu z Bootstrapa w projektach i programowaniu aplikacji WWW. Nauczysz się też dobierać frameworki najlepiej pasujące do specyfiki aktualnie tworzonego projektu. W efekcie Twoje strony staną się profesjonalne, kreatywne i prawdziwie responsywne.Dzięki tej książce:dowiesz się, dlaczego obecnie strony powinny być tworzone jako responsywnenauczysz się personalizować frameworki i tworzyć szablony wielokrotnego użytkuzaczniesz budować semantyczną strukturę strony z elementów HTML5nauczysz się określania osobowości strony za pomocą CSS3będziesz zawsze wybierać odpowiednie frameworkizaimplementujesz funkcje Bootstrapa na stronieStrona responsywna: nowoczesna, dynamiczna, dostosowana do potrzeb!

Nowoczesne strony WWW na przykładach Książka autora Thoriq Firdaus z Wydawnictwa HELION. Responsywne strony WWW to dziś standard, do którego dążą wszyscy projektanci stron.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Responsive Web Design. Nowoczesne strony WWW na przykładach - Thoriq Firdaus - opis książki: Nowoczesne witryny WWW są w Twoim zasięgu! Responsywne strony WWW to dziś standard, do którego dążą wszyscy projektanci stron. Responsive Web Design.

POWIĄZANE KSIĄŻKI