Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie

Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie - Marek Niedźwiecki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Niedźwiecki
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie.pdf
ISBN
2340876890112

OPIS

Wszyscy znamy głos Marka Niedźwieckiego. Dla wielu to wzorzec radiowego brzmienia. Jest jednym z niewielu mistrzów tworzenia nastroju wyłącznie za pomocą dźwięku. Ale nie wszyscy wiedzą, jaka cenę ten chłopak z Szadku zapłacił za popularność. W swojej nowej książce Marek Niedźwiecki opowiada nie tylko o drodze, jaką rozpoczął w prowincjonalnym miasteczku, ale też o samotności z wyboru, w której żyje w Warszawie. Mówi też dużo o muzyce, która nie odstępuje go na krok. W "Radiocie" gra w piłkę na cmentarzu, mieszka w zapluskwionym akademiku, w lesie nadaje audycję dla samego siebie, skręca autem tylko w jedną stronę, odkrywa że Australia to jego ląd wymarzony. Ucieka. Dzięki "małżeństwu" z Moniką Olejnik udaje mu się uwolnić od zakochanej w nim szalonej Zenobii. Segreguje śmieci i wyznaje, że bywa fafułą... Jeden z najlepszych radiowców wszech czasów w szczerej, chwilami bolesnej, ale zazwyczaj pogodnej i zabawnej książce, która wyjaśnia skąd się biorą Niedźwiedzie.

z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] Jeden z najlepszych radiowców wszech czasów w szczerej, chwilami bolesnej, ale zazwyczaj pogodnej i zabawnej książce, która wyjaśnia, skąd się biorą Niedźwiedzie. Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie - audiobook. Marek Niedźwiecki.

Wydawnictwo: Wielka Litera biografia, autobiografia ... Książka Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie autorstwa Niedźwiecki Marek , dostępna w ... Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie już od 20,41 zł - od 20,41 zł, porównanie cen w 28 ... Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie Marek Niedźwiedzki. Ponad 1 milion książek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI