Dobrze nosić. Praktyczny przewodnik po świecie chust i nosideł

Dobrze nosić. Praktyczny przewodnik po świecie chust i nosideł - Evelin Kirkilionis | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Evelin Kirkilionis
WYMIAR
4,7 MB
NAZWA PLIKU
Dobrze nosić. Praktyczny przewodnik po świecie chust i nosideł.pdf
ISBN
4612840854026

OPIS

Chusta do noszenia dziecka lub nosidło znajdują się dziś w prawie każdej wyprawce. Młodzi rodzice mogą wybierać spośród setek wzorów, kolorów i rozmiarów. Na co się zdecydować, aby było to zdrowe dla dziecka i wygodne dla rodzica?„Dobrze nosić” to praktyczny, bogato ilustrowany przewodnik po świecie noszenia dzieci. Evelin Kirkilionis, doktor biologii i badaczka rozwoju człowieka, odpowiada na pytania nurtujące młodych rodziców, takie jak:- Jaką chustę lub nosidło wybrać dla noworodka? A jakie dla starszego niemowlęcia?- Jak nosić zdrowo i bezpiecznie? Jak zadbać o prawidłowy rozwój ruchowy noszonego dziecka?- Jaki sposób noszenia dobrać do wieku dziecka i potrzeb rodzica?Książka zawiera aktualne informacje oparte na najnowszych badaniach naukowych oraz instrukcje „krok po kroku”.

Książki z rabatami do -40%. Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki Dobrze nosić praktyczny przewodnik po świecie chust i nosideł (Kirkilionis Evelin).

Poradnik, przewodnik po świecie chust i nosideł. Stan idelany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI