Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II

Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II - Elżbieta Ruman | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Ruman
WYMIAR
8,64 MB
NAZWA PLIKU
Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II.pdf
ISBN
7062017047456

OPIS

Dzień beatyfikacji Jana Pawła II Floribeth Mora Diaz spędziła ze swoim mężem przed telewizorem. Oglądali watykańskie uroczystości, trzymali się za ręce, modlili się i płakali. Zaledwie kilka dni wcześniej kobieta dowiedziała się, że ma nieoperacyjnego tętniaka mózgu i w każdej chwili może umrzeć. „Karolu Wojtyło, pomóż nam!” – modlili się wspólnie.Kiedy następnego dnia Floribeth odwiedziła swojego lekarza, ten nie mógł uwierzyć w to, że kobieta jest jego pacjentką. Tętniak zniknął. Po śmiertelnej chorobie nie było nawet śladu.

Oglądali watykańskie uroczystości, trzymali się za ręce, modlili się i płakali. Zaledwie kilka dni wcześniej kobieta dowiedziała się, że ma nieoperacyjnego tętniaka mózgu i w każdej chwili może umrzeć.

Było też kilka uzdrowień za życia papieża, co miało przyspieszyć sprawę kanonizacji. Jan Paweł II i uzdrowienia Pierwszy cud ... Uzdrowiona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI