Sześć lat później

Sześć lat później - Harlan Coben | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
12,29 MB
NAZWA PLIKU
Sześć lat później.pdf
ISBN
8392773051627

OPIS

Kobieta jego życia wyszła za mąż. Za innego.Jake Fisher na własne oczy widział Natalie składającą przysięgę małżeńską – wkrótce po tym, jak porzuciła go bez słowa wyjaśnienia. Prosiła tylko o jedno: żeby zostawił ją i jej męża w spokoju. Przez sześć lat dotrzymywał tej obietnicy, ale gdy przypadkiem trafia na nekrolog Todda Sandersona, męża Natalie, nie może się oprzeć pokusie i jedzie na pogrzeb.Tylko że wdową opłakującą zamordowanego mężczyznę – za którego wyszła przed dziesięcioma laty – wcale nie jest ukochana Jake’a.Kim zatem była Natalie? I czy w ogóle istniała?Może wspomnienia spędzonych z nią cudownych chwil są jedynie wytworem wyobraźni? Poszukując prawdy o kobiecie, która złamała mu serce, Jake budzi upiory przeszłości i naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Teraz wiemy już dlaczego. Otóż Ayer przygotuje dla platformy Netflix inny film - "Six Years". Sześć lat później - mp3 - opis produktu: Jake Fisher na własne oczy widział Natalie składającą przysięgę małżeńską - wkrótce po tym, jak porzuciła go bez słowa wyjaśnienia.

28,76 zł 37,91 z ł. 65 lat polskiej piosenki! część 2 (4 CD Box) ... Kup harlan coben sześć lat później w kategorii Kryminały, thrillery i książki sensacyjne taniej - Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI