Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw

Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw - Małgorzata Zdziechowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Zdziechowska
WYMIAR
10,24 MB
NAZWA PLIKU
Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw.pdf
ISBN
8670239467373

OPIS

Świat dzikich kotów jest fascynujący!Oto książka, w której znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji o wybranych gatunkach dzikich kotów i wiele unikatowych zdjęć. Dowiecie się, jakie zwyczaje i cechy mają między innymi tygrys, lew, gepard, ocelot czy jaguarundi, jakie są charakterystyczne cechy tych zwierząt i jak przebiega ich rozwój.Ale to nie wszystko! Przy opisie każdego gatunku zamieszczono zagadki do rozwiązania, a tekst urozmaicają dodatkowo arkusze z zabawami i naklejki.Zdobywajcie nowe wiadomości i sprawdzajcie swoją wiedzę!

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk. Autorem książki jest Małgorzata Zdziechowska.

z o.o. Rok wydania: 2019 Wysyłka: Gra planszowa Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw Świat dzikich kotów jest fascynujący!Oto książka, w której znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji o wybranych gatunkach dzikich kotów i wiele unikatowych zdjęć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI