Pożar w burdelu. Gorączka powstańczej nocy

Pożar w burdelu. Gorączka powstańczej nocy - Maciej Łubieński | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Łubieński
WYMIAR
9,8 MB
NAZWA PLIKU
Pożar w burdelu. Gorączka powstańczej nocy.pdf
ISBN
4201022710051

OPIS

Najlepszy polski kabaret nagrodzony "Wdechami" za Wydarzenie Roku 2013!"Pożar w burdelu" to artyści związani początkowo z Chłodną 25, następnie z Barem Studio, Teatrem Warszawy i Nowym Teatrem. Pod kierownictwem Michała Walczaka i Maksa Łubieńskiego stworzyli szaloną BurdelTrupę, pokazując życie miasta w krzywym zwierciadle.Książka to scenariusz teatralny. Warszawa 1944. Wiesław przedostaje się przez tunel czasoprzestrzenny do Warszawy 2013, by sprowadzić posiłki dla powstańców. Idzie w miasto, werbując hipsterów. Kobiety za nim szaleją, Wiesław jest oczarowany Anią z Polski, tajemniczą Charlotte i Podpalaczem Tęczy. HGW proponuje mu objęcie Biura Kultury. Czy Wiesław poderwie hipsterów? Czy Ania z Polski wyleczy się z Ryana Goslinga? Czy HGW wygra referendum?Międzywojenna komedia omyłek.

Słuchowisko zawiera piosenki z przedstawienia prezentującego szaloną, alternatywną wizję Powstania Warszawskiego. ISBN: 978-83-268-1356-6, Gatunek: MUZYKA... Listen to Gorączka powstańczej nocy on Spotify.

Pod kierownictwem Michała Walczaka i Maksa Łubieńskiego stworzyli szaloną BurdelTrupę, pokazując życie miasta w krzywym zwierciadle. Książka to scenariusz teatralny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI