[OUTLET] Pierwsza Akademia Mody! Stwórz własny T-shirt

[OUTLET] Pierwsza Akademia Mody! Stwórz własny T-shirt - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,4 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Pierwsza Akademia Mody! Stwórz własny T-shirt.pdf
ISBN
6196962829805

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Jesteś kreatywna i kochasz modę?Masz swój indywidualny styl i nie znosisz wyglądać tak jak inni? Nie lubisz być przewidywalna? Jeśli tak, to ta książka jest w sam raz dla ciebie!Stwórz swój styl zaprojektuj własny T-shirt dobierz odpowiednie dodatki.

Data zakończenia 2019-05-16 - cena 28,95 zł Informacje o PIERWSZA AKADEMIA MODY! STWÓRZ WŁASNY T-SHIRT - 6808760463 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-08-18 - cena 19,84 zł Pierwsza Akademia Mody! Stwórz własny T-shirt | praca zbiorowa | Olesiejuk Sp.

Jeżeli nie posiadasz własnego wzoru, możesz skorzystać z naszych propozycji. Moda nie będzie już miała przed tobą sekretów! Książka „Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z" - oprawa miękka - Wydawnictwo Olesiejuk. Książka posiada 60 stron i została wydana w 2017 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI