Liczby

Liczby - Nik Afia (ilustr.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nik Afia (ilustr.)
WYMIAR
5,62 MB
NAZWA PLIKU
Liczby.pdf
ISBN
8992460222502

OPIS

Dzieci zakochają się w tej pięknie ilustrowanej książeczce! Dzięki zamieszczonym w niej zadaniom i poleceniom bez trudu nauczą się liczyć do 20. Maluchy znajdą tu dziesięć scenek z życia codziennego, ćwiczenia dotyczące znajdowania i liczenia elementów oraz zadania sprawdzające spostrzegawczość.

Liczba fizyczna jest wynikiem porównania jakiejś wielkości z inną przyjętą za jednostkę miary. Wyniki lotto - wyniki aktualizowana zaraz po losowaniu. Wejdź i sprawdź czy wygrałeś! Materiał składa się z sekcji: "Liczby naturalne", "Największy wspólny dzielnik i najmniejsza wspólna wielokrotność".

2, 3, 5, 7, 11. Potocznie często spotykana jest nieprecyzyjna definicja "liczba, która dzieli się tylko przez jeden i przez siebie", jednak nie jest ona zgodna z formalną definicją stosowaną w matematyce. Rozróżnienie między liczbą (dla rzeczowników policzalnych) a ilością (dla niepoliczalnych) nie zawsze jest przestrzegane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI