Kołysanki

Kołysanki - Dorota Gellner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Gellner
WYMIAR
6,58 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanki.pdf
ISBN
7943645941429

OPIS

Dorota Gellner jest autorką wielu wierszy dla dzieci. Jej twórczość weszła już do kanonu współczesnej polskiej poezji dziecięcej. Wszystkie jej utwory charakteryzuje wdzięk, dowcip, inteligencja. Działają na wyobraźnię dziecka, opowiadają o codziennym życiu pełnym przygód w wyobraźni, pozytywnych relacji ze światem. Nie są nudne nie tylko dzięki humorowi, ale też dlatego, że przedstawione w wierszach dzieci nie zawsze są grzeczne…

Ich ponadczasowość wiąże się z uniwersalnymi tekstami, które są wciąż aktualne. Kołysanki. Piosenki dla dzieci > Piosenky do snu > Kołysanki.

Przekaz kieruje przede wszystkim do małych odbiorców, jednak część proponowanych treści jest uniwersalna i może ukoić słuchaczy w każdym wieku. Kołysanki dla dzieci po polsku. Wielu artystów tworzy nowe kołysanki dla dzieci, jednak największą popularnością wciąż cieszą się te, które obecnych rodziców odprowadzały do sennej krainy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI