Hongkong i Makau. Udane wakacje. Wydanie 1

Hongkong i Makau. Udane wakacje. Wydanie 1 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
Hongkong i Makau. Udane wakacje. Wydanie 1.pdf
ISBN
3158491512641

OPIS

Hongkong i Makau to metropolie o światowym znaczeniu, zaliczane się do najbogatszych w świecie. Obie stanowią Specjalne Regiony Administracyjne Chińskiej Republiki Ludowej, choć jeszcze do niedawna pozostawały w rękach Europejczyków. W Hongkongu, którego nazwa oznacza „port o korzennym zapachu”, wciąż daje się odczuć – nietypowy w sercu Azji – angielski klimat. Jego mieszkańcy wciąż praktykują feng shui, taoizm i buddyzm, nadające mu posmak dawnych czasów. Natomiast Makau, zwane często „Monte Carlo Orientu”, jest przede wszystkim wielkim centrum hazardu. Za dnia jednak historyczne centrum przypomina senne portugalskie miasteczko z wąskimi uliczkami, maleńkimi domkami i barokowymi kościołami.Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.W trzech częściach przewodnika z serii „Udane Wakacje” znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:informacje praktyczne – przydatne przed i w trakcie podróżyzaproszenie do podróży – część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowezwiedzanie - rozdział proponujący trasy zwiedzania danego miasta i opisujący interesujące miejscaGwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych)*** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagiPrecyzyjne mapyogólny plan miastaplany poszczególnych dzielnic

Dla chętnych wycieczka (dodatkowo płatna - szczegóły w Informatorze Wyjazdowym) z polskim pilotem wodolotem do Makau - byłej kolonii portugalskiej kolonii. Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Hongkong i Makau to metropolie o światowym znaczeniu, zaliczane się do najbogatszych w świecie.

Udane wakacje. Wydanie 1 (wydanie 1) 0 Liczba recenzji: 0 Autor/autorzy: Praca Zbiorowa: Kategoria: Atlasy, mapy, przewodniki Wydawnictwo: Bezdroża ISBN Książki drukowanej: 9788324686209: Data wydania książki drukowanej: Plik Hongkong i Makau Udane wakacje Wydanie 1.pdf na koncie użytkownika juliusz.fabinski • folder książi biznes • Data dodania: 19 lut 2017 Hongkong i Makau.

POWIĄZANE KSIĄŻKI