Flip

Flip - Martyn Bedford | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyn Bedford
WYMIAR
8,18 MB
NAZWA PLIKU
Flip.pdf
ISBN
7654657892636

OPIS

Przebywanie w cudzym ciele? Taki koszmar może się przyśnić!Pomysł "psychicznej ewakuacji", "zamiany dusz" to jeden z najciekawszych wątków w literaturze. Alex budzi się w cudzej sypialni, w ciele Philipa. "Przespał" kilka miesięcy, jego ostatnie wspomnienia są z grudnia; zamiast w Londynie jest w małej miejscowości niedaleko Leeds, pod koniec czerwca! Chłopak nie rozumie co się stało, ale ma nadzieję, że nawet w cudzym ciele własna matka go rozpozna. W szkole unika znajomych, próbuje udawać, że jest Philipem. Podczas gdy Alex jest dobrym uczniem, mistrzem szachowym, Philip (przez przyjaciół nazywany Flip) kiepsko się uczy, za to świetnie gra w krykieta i ma dwie dziewczyny.

To toss in the air, imparting a... Samsung flip na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Flip i Flap, właśc, Laurel and Hardy (Stan i Ollie) - para bohaterów amerykańskich komedii z lat 1919-1951.

Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. z o.o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI