Droga do zapomnienia (wydanie filmowe)

Droga do zapomnienia (wydanie filmowe) - Eric Lomax | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Lomax
WYMIAR
9,15 MB
NAZWA PLIKU
Droga do zapomnienia (wydanie filmowe).pdf
ISBN
2052331073311

OPIS

Już wkrótce w kinach świetna adaptacja książki, w której wyjątkowe role stworzyli COLIN FIRTH i NICOLE KIDMAN.Eric Lomax wiele lat po zakończeniu wojny spędził w samotności. Wycofany, zamknięty w sobie, skrywał bolesną tajemnicę. Wspomnienie II wojny światowej, podczas której trafił do japońskiego obozu jenieckiego, nie dawało mu spokoju, odbierało szansę na szczęście.Kiedy jednak spotkał kobietę swojego życia, zdał sobie sprawę, że musi jeszcze raz zmierzyć się z koszmarem z przeszłości, zawalczyć o siebie.Po wielu latach Eric odnajduje jednego ze swoich oprawców.Spotkanie z nim stanie się okazją do zemsty czy pojednania?Pełna dramatyzmu, poruszająca, wielokrotnie nagradzana książka jest niezwykłą opowieścią o próbie wyzwolenia się spod wpływu tragicznych wspomnień.To jedna z tych historii, które pozwalają lepiej zrozumieć XX wiek.

Silver TV Michała Winnickiego nowym kanałem w naziemnej telewizji cyfrowej, zajmie miejsce ATM Rozrywki Wszystko o filmie The Railway Man (Droga do zapomnienia) z 2013 roku. Sprawdź recenzje, aktorów, galerię, zwiastun i dużo więcej! Szanowni Państwo, Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Road to Perdition) - amerykański film z gatunku dramatu gangsterskiego z 2002 roku w reżyserii Sama Mendesa.Film powstał w oparciu o komiks o tym samym tytule autorstwa Maxa Allana Collinsa i Richarda Piersa Raynera.. Tytuł jest grą słów - Zatracenie (Perdition) to miasteczko, do którego zmierzają bohaterowie. Kiedy premiera Droga do zapomnienia? Tu dowiesz się jaka jest data premiery filmu na DVD The Railway Man, pooglądasz zwiastun (trailer), zobaczysz galerię zdjęć, przeczytasz zapowiedź i recenzje, a także poznasz obsadę, reżysera i scenarzystę. "Droga do zapomnienia" w kinach od 4 kwietnia! Zdobywcy Oscarów Colin Firth i Nicole Kidman w ekranizacji bestsellerowej powieści o odwadze i nadzwyczajnej s... Droga do zapomnienia Autor: Lomax Eric : Tłumaczenie: Malina Dorota Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak : Język wydania: polski Język oryginału: angielski Numer wydania: I Data premiery: 2014-03-19 Rok wydania: 2014 Forma: książka Wymiary produktu [mm]: 40 x 145 x 206 Indeks: 14417481 Droga do zapomnienia - Wrocław - było do 27 stycznia - Multikino Pasaż Grunwaldzki, Plac Grunwaldzki 22 - Multikino Arkady Wrocławskie, Powstańców Śląskich 2-4 - Kino Nowe Horyzonty, Kazimierza Wielkiego 19A/21 - Helios Magnolia Park, Legnicka 58 - Dolnośląskie Centrum Filmowe, Piłsudskiego 64A - Cinema City Korona, Krzywoustego 126C - ##2013 - Australia, Wielka Brytania 1 godz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI