Astronauci i odkrywanie kosmosu

Astronauci i odkrywanie kosmosu - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,5 MB
NAZWA PLIKU
Astronauci i odkrywanie kosmosu.pdf
ISBN
8119442601719

OPIS

Z tej książki dowiesz się między innymi, czym jest astronomia, co spowodowało wyścig kosmiczny, jak wyglądały pierwsze wyprawy na Księżyc, kim byli pierwsi astronauci i jak żyje się w przestrzeni kosmicznej… Odkrywaj z nami kosmos i baw się, umieszczając naklejki w odpowiednich miejscach.

z o.o.. Sprawdź i kup teraz w merlin.pl Książka "Astronauci i odkrywanie kosmosu" Praca zbiorowa nie ma jeszcze dodanej recenzji.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Książka Astronauci i odkrywanie kosmosu - Praca zbiorowa Z tej książki dowiesz się między innymi, czym jest astronomia, co spowodowało wyścig kosmiczny, jak wyglądały pierwsze wyprawy na Księżyc, kim byli pierwsi astronauci i jak żyje się w przestrzeni...

POWIĄZANE KSIĄŻKI