Zapomniany ogród

Zapomniany ogród - Kate Morton | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kate Morton
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Zapomniany ogród.pdf
ISBN
2596151745442

OPIS

Zagubione dziecko…W przeddzień pierwszej wojny światowej na statku płynącym do Australii zostaje znaleziona porzucona dziewczynka. Tajemnicza kobieta, zwana Autorką, obiecała się nią opiekować – a potem przepadła bez śladu.Straszliwy sekret…W noc dwudziestych pierwszych urodzin Nell O’Connor poznaje sekret, który na zawsze zmieni jej życie. Kilkadziesiąt lat później Nell wsiada na pokład statku płynącego do Anglii, aby wreszcie odnaleźć prawdę o sobie. Droga wiedzie ją na smagane wiatrem wybrzeża Kornwalii, do tajemniczej posiadłości Blackhurst, należącej do arystokratycznej rodziny Mountrachet.Tajemnicze dziedzictwo…Po śmierci Nell jej wnuczka, Cassandra, otrzymuje niespodziewany spadek. Dom zwany Cliff Cottage i otaczający go ogród kryją w sobie tajemnice związane z rodziną Mountrachetów i zaginioną autorką mrocznych wiktoriańskich baśni. To tam Cassandra odkryje prawdę o swojej rodzinie i rozwikła stuletnią tajemnicę zaginionej dziewczynki.

Jedna tę tajemnicę wykreowała, druga była jej bohaterką i ofiarą, a trzecia podjęła się jej rozwiązania. Każda z tych postaci żyje w innym czasie, ale jest coś co je łączy. "Zapomniany ogród" to jedna z najlepszych książek jakich czytałam.Chylę czoło przed panią Morgan.Dostałam ją na święta i wprost pochłonełam ją w niecałe 3 dni, mimo, że ma ponad 500 stron.Wciągająca, a przede wszystkim zaskakująca, opwiadająca o rodzinnej pilnie strzeżonej tajemnicy. Książka Zapomniany ogród autorstwa Morton Kate , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Opis: Zapomniany ogród - Morton Kate.

POWIĄZANE KSIĄŻKI