[OUTLET] Witold Pilecki. Fotobiografia

[OUTLET] Witold Pilecki. Fotobiografia - Maciej Sadowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Sadowski
WYMIAR
7,1 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Witold Pilecki. Fotobiografia.pdf
ISBN
2923031095789

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Witold Pilecki – wyjątkowa postać, dobrowolny więzień Auschwitz, skazany na karę śmierci w 1948 roku.Książka przedstawia historię Witolda Pileckiego dzięki zachowanym fotografiom, prezentuje także fragmenty listów i raportu spisanego z pobytu w obozie w Oświęcimiu.Dobrowolne udanie się Witolda Pileckiego do obozu Auschwitz,a potem pozostawanie w nim przez prawie trzy lata było być możejednym z najbardziej bohaterskich czynów, jakich kiedykolwiek dokonano,ale nie był to jedyny dowód jego męstwai nie z tego powodu stracił życie.Timothy Snyder (ze wstępu)

Fotobiografia (Maciej Sadowski). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Witold Pilecki.

Autor: Maciej Sadowski Wydawca: Olesiejuk. Witold Pilecki, niezapomniana postać w polskiej historii, dobrowolny więzień Auschwitz, skazany na karę śmierci w 1948 roku.Książka jest przedstawieniem historii Witolda Pileckiego poprzez fo... Opis: Witold Pilecki Fotobiografia - Sadowski Maciej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI