Otwórzmy serca i drzwi pielgrzymom

Otwórzmy serca i drzwi pielgrzymom - ks. Bogusław Nadolski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Bogusław Nadolski
WYMIAR
9,96 MB
NAZWA PLIKU
Otwórzmy serca i drzwi pielgrzymom.pdf
ISBN
5982706368667

OPIS

Solidarność z drugim, współodczuwanie, szacunek, przyjaźń a nade wszystko gościnność, to główne tematy niniejszej książki, która chce otworzyć nie tylko serca ludzkie na przyjęcie daru Światowych Dni Młodzieży, ale też drzwi naszych domów i mieszkań. Staropolskie powiedzenie: "Gość w dom, Bóg w dom" niechaj nie będzie pustosłowiem naszego życia i działania.Otwórzmy serca i drzwi pielgrzymowi, nie tylko dlatego, że tak Chrystus mówi w kazaniu na Górze i że wypada; a może otworze, bo inni otwierają i jak nie otworze, to co o mnie powiedzą..., lecz dlatego, że Bóg jest zawsze po stronie człowieka miłosiernego; po stronie tego, który współodczuwa, jest solidarny z innymi, szanuje drugiego, darzy szczerą przyjaźnią, kocha... Bóg piękne inicjatywy wspiera.

Data zakończenia 2018-02-14 - cena 17,99 zł Otwórzmy serca i drzwi pielgrzymom. ks.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka "Otwórzmy serca i drzwi pielgrzymom" Nadolski Bogusław, Nęcek Robert nie ma jeszcze dodanej recenzji. Informacje o wydawnictwie Petrus.

POWIĄZANE KSIĄŻKI