Niewinny

Niewinny - Harlan Coben | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
4,62 MB
NAZWA PLIKU
Niewinny.pdf
ISBN
8364027499283

OPIS

Jeden mały błąd może zmienić wszystko.Zabicie człowieka, nawet nieumyślne, pozostawia piętno na całe życie. W każdym razie dla kogoś o normalnej wrażliwości.Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat, żeby otrząsnąć się po tym, jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy, kariera prawnicza nabiera rozpędu, a ukochana żona jest w ciąży. Przyszłość zaczyna wyglądać obiecująco.Do momentu gdy na jego komórkę przychodzi zdjęcie żony z innym mężczyzną, a na progu domu pojawia się policja. Znaleziono ciało zamordowanego człowieka, który z jakiegoś powodu śledził Matta. A to dopiero początek…Przeciętny człowiek wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, której nie rozumie.

Zaczyna się wszystkiego wypierać? Słowo „niewinny" w słownikach zewnętrznych. Poniżej znajdują się linki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono materiały związane z hasłem niewinny: » Synonim do wyrazu niewinny.

Zdrada w amerykańskich tajnych służbach i perfekcyjny zabójca na tropie spisku… Kiedy ani FBI, ani wojsko nie potrafią powstrzymać zagrożenia, rząd USA angażuje Willa Robiego, płatnego mo Książka Niewinny autorstwa Coben Harlan , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 29,53 zł . Przeczytaj recenzję Niewinny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI