Kasacja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 1

Kasacja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 1 - Remigiusz Mróz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remigiusz Mróz
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Kasacja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 1.pdf
ISBN
3814954426314

OPIS

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar.Sprawę prowadzi Joanna Chyłka, pracująca dla bezwzględnej, warszawskiej korporacji. Nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w batalii sądowej. Pomaga jej młody, zafascynowany przełożoną, aplikant Kordian Oryński. Czy jednak wspólnie zdołają doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą.

Cykl: Joanna Chyłka (tom 1) Średnia ocen: 7,5 / 10 19818 ocen . Czytelnicy: 31961 Opinie: 2306 ... Każdą sprawą Joanna Chyłka zajmuje się z pełnym profesjonalizmem, a czytelnik ma okazję poznać jej rozmaite oblicza.

Seria z Joanną Chyłką. Tom 1 - Mróz Remigiusz - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI